امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۹۵۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

تاکید دوباره اینفانتینو بر ۲۴ تیمی شدن جام جهانی باشگاه‌ها

رئیس فیفا بار دیگر بر افزایش تعداد تیم‌های جام جهانی باشگاه‌ها تاکید کرد.
خرداد: رئیس فیفا بار دیگر بر افزایش تعداد تیم‌های جام جهانی باشگاه‌ها تاکید کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری رویترز، جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در حاشیه انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره افزایش تعداد تیم‌های جام جهانی باشگاه‌ها از ۷ به ۲۴ تیم گفت: افزایش تعداد تیم‌های جام جهانی باشگاه‌ها هر چند با مخالفت تیم‌های اروپایی روبرو شده ولی باعث پیشرفت فوتبال در قاره آسیا می‌شود. ما در جلسه اخیر فیفا این تصمیم را گرفتیم تا فرمت این رقابت‌ها را تغییر دهیم و به همین خاطر تعداد تیم‌های این رقابت‌ها را از ۷ تیم به ۲۴ تیم خواهیم رساند.

او ادامه داد: من فینال لیگ قهرمانان آسیا را در تهران دیدم. باشگاه‌هایی با تاریخ غنی در آسیا وجود دارند و باید با اقداماتی باعث پیشرفت این تیم‌ها شویم. به همین خاطر نیاز است که این فرصت را در اختیار تیم‌ها قرار دهیم تا بتوانند در عرصه جهانی خودشان را نشان دهند.

جام جهانی باشگاه‌ها قرار است هر ۴ سال یک بار برگزار شود و ۸ تیم از اروپا، ۶ تیم از آمریکای جنوبی و ۳ تیم از هر کدام از قاره‌های آسیا، آفریقا و کونکاکاف و یک تیم هم از اقیانوسیه در این رقابت‌ها حاضر خواهند بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی