امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۹۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

واکنش حاج‌رضایی به متنی که به اسمش منتشر شده

خرداد: امیر حاج‌رضایی در یادداشتی کوتاه در خصوص وضعیت این روزهای مردم ایران نوشت.

به گزارش خرداد، خبرآنلاین نوشت: امیر حاج رضایی، کارشناس برجسته فوتبال در واکنش به متنی که به نام او منتشر شده بود یادداشت کوتاهی نوشته که در زیر می‌خوانید:

یکی از سایت‌های محترم امروز مطلبی را منتشر کرده که ادای احترامی است به مردم شریف و غیور لرستان در مواجهه با این سیل ویرانگر و تورقی داشته در سیر تاریخ معاصر قوم بزرگ لر و افتخاراتی که مردمان تاریخ‌ساز این خطه از میهنمان در راه سرافرازی ایران بدست آورده‌اند. نویسنده با شناخت کامل و احساساتی برخاسته از میهن دوستی عمیق خود و عشق‌ورزیدن به این خاک پاک مکنونات قلبی خود را به تحریر در آورده اما ذکر نکاتی چند بسیار ضروریست. نمیدانم بر چه اساسی اینجانب را به عنوان گوینده یا نویسنده این متن شورانگیز قلمداد کرده‌اند. ای کاش این عشق‌نامه را من نوشته بودم در حالی که تا ساعتی پیش از این مساله بی‌خبر بودم اما بهانه‌ای شد برای نوشتن این چند سطر تا ادای احترامی داشته باشم به لرستان نازنین و تمامی این خاک پر از مهر و اظهار همدردی کنم با همه هموطنان عزیز که در آغاز سال جدید با این سیل ویرانگر مواجه شدند که کام همه را تلخ کرد. اینک ایران یک پارچه شور است. رنج‌های مردم لرستان، گلستان، خوزستان، مازندران، کرمانشاه و فارس همه و همه دردهای یک ملت است و مرز جغرافیایی ندارد. همه در این اندوه ملی شریک هستیم و با هر بضاعتی که داریم در این کمک رسانی وظیفه‌مندیم. یک وظیفه‌ی انسانی فراتر از هر منشور اخلاقی این نوشته کوتاه را با تقدیم بخشی از شعر نادر ابراهیمی به پایان می‌برم.
ما برای آنکه ایران گوهری تابان شود
خون دل‌ها خورده‌ایم
خون دل‌ها خورده‌ایم
برای حفظ این گوهر تابان همه ما مسئولیم.
با احترام - امیر حاج رضایی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی