امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۰۹۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۴

قبل از بازی پرسپولیس و سایپا؛

اهدای تندیس نوع‌دوستی و مسئولیت‌های اجتماعی به دایی و بیرانوند
خرداد: پیش از دیدار پرسپولیس و سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر، تندیس نوع‌دوستی و مسئولیت‌های اجتماعی به سرمربی سایپا و دروازه‌بان پرسپولیس اهدا می‌شود.

به گزارش خرداد و به نقل از سازمان لیگ فوتبال، حجت‌الله بهمنی گفت: خانواده بزرگ فوتبال همواره در بلایای طبیعی و اتفاقات ناگواری که در کشور رخ می‌دهد، در امداد رسانی پیشگام و پیشرو بوده است. این خصلت پهلوانی مربیان، فوتبالیست‌ها و مدیران میراث ارزشمندی است که از پهلوانان و اسطوره‌های ورزش به خانواده بزرگ فوتبال رسیده است.
مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ تصریح کرد: زلزله دردناک کرمانشاه در سال گذشته و سیل اخیر در استان‌های لرستان، خوزستان و گلستان باعث شد شماری از هموطنان عزیزمان را در این حوادث از دست بدهیم و خانواده‌های زیادی داغدار شدند و بسیاری نیز بی‌خانمان شدند. در زلزله کرمانشاه علی دایی، سرمربی تیم سایپا با جمع‌آوری کمک‌های مردمی و ساخت خانه‌هایی در یک روستا در کرمانشاه، نماینده شایسته اهالی فوتبال در امداد رسانی به زلزله زدگان بود.
وی افزود: در سیل اخیر نیز فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، باشگاه‌ها و هیأت‌های فوتبال استانی به همراه فوتبالیست‌های زیادی به کمک مردمان دردمند سیل زده شتافتند. سردار آزمون در استان گلستان، محمد انصاری در استان مازندران و علیرضا بیرانوند در استان لرستان در امدادرسانی به مردم سیل زده پیشگام شدند. به همین مناسبت هم پیش از دیدار پرسپولیس و سایپا از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال ایران به علی دایی و علیرضا بیرانوند به نمایندگی از جامعه فوتبال تندیس نوع‌دوستی و مسئولیت‌های اجتماعی اهدا می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی