امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۰۰۲۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۱

کواکبیان: از هرگونه تنش با آمریکا پرهیز می‌کنیم/ اقدام آمریکا علیه سپاه مانور تبلیغاتی بود

خرداد: مصطفی کواکبیان، نماینده تهران در مجلس گفت: الان زمان خوبی برای یقه‌گیری از دولت نیست، بگذاریم سیل‌زدگان لرستان، خوزستان و گلستان به حداقل آرامش برسند.

مصطفی کواکبیان، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقاداتی که درباره دولت و عملکرد او در بحران‌های اخیر مطرح می‌شود، بیان کرد: ما در مجلس وزرای ذیربط را دعوت کردیم تا به نمایندگان گزارش دهند و پاسخگو باشند. من معتقد هستم که ما میان امدادرسانی هستیم فعلا زمان خوبی برای یقه گیری از دولت نیست بگذاریم سیل زدگان به حداقل آرامش برسند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: ما در مجلس مقصران سیل و کسانی را که می توانستند به مردم خدمت بهتر کنند و نکردند را مورد مواخذه قرار خواهیم داد و هر جا سهل انگاری شده است پیگیری خواهد شد. اما این اتفاقات بعد از آرامش نسبی انجام می شود. 

وی اظهار داشت: بعضی ها در سیلاب عکس سلفی می گیرند، برای خود یادگاری درست می‌کنند و به نحوی از دولت مچ گیری می کنند که چنین کارهایی در زمان سیل درست به نظر نمی رسد.

دبیرکل حزب مردم سالاری درباره قرار دادن نام سپاه پاسداران ایران در فهرست تروریستی آمریکا هم گفت: قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریستی مانور تبلیغاتی آمریکا بود و من معتقدم پیام خوبی از طرف ملت ایران ارسال شد که ما همه پشتیبان سپاه هستیم.

کواکبیان تصریح کرد: البته این به مفهوم اعلام جنگ با آمریکا نیست. مطمئناً از هرگونه تنش پرهیز می کنیم اما آنها بدانند که اگر کوچکترین خطایی کنند با ملت متحد و منسجم مواجه هستند. 

منبع: ایرنا 
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی