امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۰۰۷۹
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

چالش جدید عروس‌های داعشی + تصاویر

خرداد: صد‌ها زن و کودک که زمانی با داعشی‌ها زندگی کرده‌اند، اکنون در اسارت نیرو‌های کرد قرار دارند. در حقیقت زنانی که خواسته یا ناخواسته به عقد تروریست‌های داعشی درآمده‌اند، اکنون با آینده‌ای نه چندان روشن روبرو هستند.

 

بخشی از این زنان عملاً همدست شوهرانشان در قتل و آدمکشی بوده‌اند؛ آن‌ها حتی اکنون که در اسارت هستند، همچنان به ایدئولوژی تکفیری و افراطی داعش پایبند هستند و زنان دیگر را آزار می‌دهند.

 

این زنان و کودکانی که حاصل ازدواج با اعضای داعش هستند، در کمپ‌هایی هستند که کرد‌های سوریه ایجاد کرده‌اند. وضعیت برای این عروسان داعش و فرزندانشان که اتباع کشور‌های غربی هستند به مراتب دشوارتر است چرا که کشور‌های متبوعشان آن‌ها را نمی‌خواهند. بقیه زنان داعشی هم وضعیت مبهمی دارند؛ بیشتر خانواده‌ها از پذیرش آن‌ها خودداری می‌کنند و برخی از آن‌ها در انتظار محاکمه هستند.

داعش زنان

 

داعش زنان

 

داعش زنان

 

داعش زنان

 

داعش زنان

 

داعش زنان

 

داعش زنان

 

داعش زنان

 

داعش زنان

 

داعش زنان

 

داعش زنان

 

داعش زنان

 

منبع: فرارو

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی