امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۰۱۰۸
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵

کشف یک کارگاه غیرمجاز تولید بستنی یخی در ورامین

خرداد: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین از کشف یک کارگاه غیرمجاز تولید بستنی یخی فالوده‌ای در این شهرستان خبر داد.

کارگاه غیرمجاز

به گزارش گروه دریافت ایسنا، حسن میرزایی اظهار کرد: بر اساس گزارش مردمی یکی از شهروندان وظیفه‌شناس مبنی بر تولید و توزیع غیرمجاز بستنی یخی، بازرسین اداره صنعت، معدن و تجارت پس از انجام تحقیقات میدانی موفق به شناسایی این کارگاه شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ورامین گفت: طی هماهنگی‌های لازم و اخذ دستور مرجع قضائی و با همکاری پلیس اماکن و حضور کارشناسان شبکه بهداشت و درمان منطقه کارگاه فوق مورد بازرسی و نظارت قرار گرفت.

وی تأکید کرد: در این کارگاه تولیدی غیرمجاز مقدار ۲۵۰ کارتن ۶۰ عددی به ارزش ۷۵ میلیون ریال انواع بستنی یخی فالوده‌ای و همچنین مقدار ۸۰ کیلوگرم فالوده و ۲۰۰ کیلوگرم شربت آب‌لیمو غیربهداشتی که به‌عنوان مواد اولیه تولید بستنی مورداستفاده قرار می‌گرفت، کشف و توقیف شد.

میرزایی ادامه داد: متصدی این واحد با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی شد.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشابه و مشکوک تولید با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری تماس حاصل نموده و بازرسان این اداره را مطلع کنند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی