امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۰۱۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵

مراسم تودیع و معارفه سخنگویان و معاونان سابق و جدید وزارت خارجه برگزار شد

خرداد: مراسم تودیع و معارفه سخنگویان و معاونان سابق و جدید وزارت خارجه با حضور ظریف برگزار شد.به گزارش فارس، مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید وزارت امور خارجه با حضور محمدجواد ظریف، مدیران و کارکنان این وزارتخانه برگزار شد.

در این مراسم، «حسین پناهی آذر» معاون جدید اداری و مالی، «حسین جابری انصاری» معاون جدید امور مجلس و ایرانیان، «سیدعباس موسوی» سخنگو و رئیس جدید مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای و «علی‌اصغر» خاجی دستیار وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی معرفی شدند.

همچنین، از تلاش‌ها و خدمات بهرام قاسمی سخنگو و رئیس سابق مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای (سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در فرانسه)، پناهی آذر معاون سابق امور مجلس و ایرانیان، جابری‌انصاری دستیار سابق وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی و محمدتقی صابری معاون سابق اداری مالی (سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان) تقدیر و تشکر شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی