امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۰۲۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

وبگاه صهیونیستی: اولویت ترامپ، صلح در خاورمیانه یا حمله به ایران؟

خرداد: روزنامه صهیونیستی هاآرتص در مطلبی با اشاره به اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نوشت: با کمکی که رییس جمهور ترامپ به امن سازی نتیجه انتخابات اسرائیل (به نفع نتانیاهو) انجام داد، این دو _نتانیاهو و ترامپ_ نزدیک تر و هماهنگ تر از همیشه در کنار هم هستند.

به گزارش شفقنا به نقل از هاارتص، در ادامه این مطلب آمده است: دولت آمریکا با اتخاذ تصمیمی حیاتی مواجه هستند ، اینکه آیا اقداماتی قاطعانه تر برای احیای مجدد توافق هسته ای ایران انجام می دهند یا خیر؟ اینکه دونالد ترامپ که اکنون به دلیل جنگ آمریکا در عراق و خروج شتابزده نظامیان آمریکایی از سوریه تحت انتقاد قرار دارد، برای آغاز جنگ جدیدی در منطقه آماده می شود یا خیر، مشخص نیست اما اگر این چنین نباشد، اسائیل و متحدان عرب واشنگتن در حوزه خلیج فارس باید تصمیم خود را در این زمینه بگیرند، البته هنگامی که دونالد ترامپ به آنها اطلاع دهد که آنها برای چنین اقدامی از آمریکا چراغ سبز گرفته اند.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی