امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۰۲۳۳
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸

مجلس بعد ازظهر امروز طرح تقویت جایگاه سپاه را بررسی می‌کند

خرداد: عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در جلسه نوبت بعدازظهر امروز -سه شنبه - طرح دو فوریتی تقویت جایگاه سپاه در مقابله اقدامات آمریکا را بررسی می کنند.

به گزارش ایرنا، امیر حسین قاضی زاده هاشمی در جلسه علنی امروز - سه شنبه - مجلس اظهارداشت: اولین دستور جلسه نوبت بعدازظهر امروز بررسی کلیات طرح تقویت جایگاه سپاه پاسداران است، لذا نمایندگان مخالف و موافق ساعت 13 تا 14 اسامی خود را برای اظهار نظر در مجلس شورای اسلامی اعلام کنند.
بر اساس این گزارش، بعد از اقدام خصمانه آمریکا در قراردادن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی دو فوریت طرح تقویت جایگاه سپاه در مقابل آمریکا را چهارشنبه هفته گذشته تصویب کردند.
کلیات و جزئیات این طرح روز گذشته در کمیسیون امنیت ملی به تصویب رسید و در جلسه نوبت عصر امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.
دو فوریت این طرح هفته گذشته به تصویب نمایندگان مجلس رسید.
مجلس شورای اسلامی روزهای سه شنبه در دو نوبت صبح و عصر جلسه علنی دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی