امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۰۴۸۰
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

آتش سوزی مدرسه ابتدایی در محمود آباد مازندران (+ عکس)

خرداد: یک باب مدرسه در شهرستان محمودآباد استان مازندران صبح امروز شنبه دچار آتش سوزی شد که به گفته مسئولان آموزش و پرورش مازندران در این حادثه به کسی آسیبی وارد نشد.

آتش سوزی مدرسه ابتدایی در محمود آباد مازندران (+ عکس)

به گزارش ایرنا،  آتش سوزی بر اساس اطلاع منابع محلی در یک مدرسه ابتدایی و پیش از حضور دانش آموزان در آن رخ داد .
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس آخرین گزارشات این آتش سوزی در اتاق کامپیوتر مدرسه رخ داد و تجهیزات اتاق را سوزاند.

عسگری نیکزاد با بیان اینکه خسارات این آتش سوزی فقط مالی و تجهیزاتی بود، افزود: فعلا مدرسه تعطیل شده است.
وی با بیان اینکه علت اتش سوزی هنوز مشخص نیست گفت: تیمی از حراست و کارشناسان آموزش و پرورش به محل اعزام شدند تا از نزدیک علت حادثه و ابعاد آن مشخص شود.

استان مازندران دارای 538 هزار دانش آموز است که در چهار هزار 200 مدرسه در حال تحصیل هستند و از این تعداد بیش از 250 هزار دانش آموز در پایه ابتدایی تحصیل می کنند.

بر اساس آخرین گزارش های رسمی ، حدود 32 درصد از چهار هزار و 800 مدرسه استان تخریبی است که تقریبا تمامی آن ها در مناطق شهری قرار دارند.
همچنین هقت هزار کلاسی درس استان نیز نیازمند مقاون سازی هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی