امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۰۷۰۹
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۳

وزارت امور خارجه: گلایه مندی ظریف از زنگنه کذب محض است

خرداد: سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران سه شنبه شب هر گونه گلایه مندی وزیر امور خارجه از وزیر نفت را تکذیب کرد و گفت که چنین ادعاهایی کذب محض و بی اساس است.

به گزارش خرداد، «سید عباس موسوی» در گفت وگو با ایرنا ضمن اظهار تعجب از خبر منتشره در برخی رسانه ها مبنی بر گلایه مندی «محمدجواد ظریف» از «بیژن نامدار زنگنه» وزیر نفت، تصریح کرد: بر خلاف چنین ادعاهایی آقای ظریف، وزیر محترم نفت را یکی از وزیران موفق و پرتلاش دولت می داند که اتفاقاً عملکرد موفقی در عرصه بین الملل داشته و بخوبی توانسته است از جایگاه ایران در اوپک و بازار جهانی نفت دفاع کند.
پیشتر برخی رسانه ها به نقل از یک نماینده مجلس مدعی شدند که ظریف از کوتاهی زنگنه گلایه کرده است.
این نماینده مجلس ادعا کرده بود: یکی از مباحث اصلی استعفای اخیر ظریف به نحوه برخوردهای زنگنه بازمی‌گردد؛ چرا که ظریف نسبت به کوتاهی‌هایی که وزیر نفت در عرصه‌های بین‌المللی در خصوص وظایفش داشته، گلایه دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی
گشت‌وگذار خبـری
نظـرگـاه