امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۳۵۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵

سی ان ان: جلسه مشترک دولت و کنگره آمریکا درباره ی تحولات مربوط به ایران

خرداد؛ نمایندگان دولت ترامپ روز پنج‌شنبه برای ارایه توضیح درباره تحولات مربوط به ایران در چند هفته گذشته به کنگره می‌روند.

به گزارش شبکه تلویزیونی سی ان ان، روز سه‌شنبه گزارش‌هایی درباره انتقاد اعضای کنگره آمریکا از دولت ترامپ منتشر شد. به گفته اعضای کنگره، دولت به اندازه کافی آنها در جریان تنش‌های فزاینده با ایران نمی‌گذارد.

بر اساس این گزارش، نمایندگان دولت ترامپ روز پنجشنبه برای شرکت در جلسات توجیهی و توضیحی در این باره به کنگره می‌روند.

جلسات مربوط به تحولات اخیر در رابطه ایران و آمریکا برای رهبران کنگره از هر دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه و همچنین اعضای دو کمیته اطلاعات در مجلس نمایندگان و سنا برگزار می‌شود.

در پی تصمیم آمریکا برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران و اقدام متقابل تهران برای محدود کردن حضور در برجام، تنش‌ها بین دو کشور ابعاد جدیدی به خود گرفته است و مقام‌های آمریکایی با ادعای آنچه «دریافت اطلاعاتی از تهدیدات جدید ایران» می‌نامند، دست به تقویت نیروهای نظامی خود در منطقه زده‌اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی