امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۳۷۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۳

نیویورک‌تایمز: بغداد به همه گروه‌های عراقی در مورد تحریک آمریکا هشدار داده است

خرداد؛ نشریه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرد دولت عراق به همه گروه‌های مسلح و سیاسی این کشور در مورد تحریک آمریکا هشدار داده است.

 نیویورک تایمز نوشته: دولت بغداد گروه‌های مختلف عراقی- گروه‌هایی که با ایران ارتباط دارند- را گردهم آورده و به آنها هشدار داده اقدامی برای تحریک آمریکا نکنند؛ بغداد به این گروه‌ها هشدار داده اگر باعث تحریک آمریکا و پاسخ نظامی این کشور شوند، تنها خودشان – و نه دولت عراق- مسئول پیامدهای آن خواهد بود.

نیویورک تایمز به نقل از صیادالجیاشی عضو شورای امنیت ملی عراق گفته: دولت عراق در دو روز گذشته به این گروه‌ها هشدار داده که بغداد مسئول حفاظت از منافع آمریکا در این کشور است و اجازه اخلال در این وضعیت را به هیچکس نخواهد داد.

گفتنی است تنش میان ایران و آمریکا در روزهای گذشته بیشتر شده به طوریکه آمریکا کارکنان غیرضروری خود را از عراق خارج کرده است. عراق بارها اعلام کرده اجازه حمله به همسایگانش از طریق خاک خود را نمی‌دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی