امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۴۱۳
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

ادعای رئیس مجلس کویت: احتمال جنگ در منطقه بالاست

خرداد ؛«مرزوق الغانم» رئیس مجلس امت کویت درباره تحولات منطقه گفت: اوضاع منطقه نامطمئن است و باید برای هرچیزی آماده بود.

به گزارش  شفقنا به نقل از الرای، الغانم با بیان اینکه اوضاع منطقه خوب نیست، تاکید کرد: مجلس از سیاست خارجی امیر کویت پشتیبانی می کند اما ما کلید آنچه نزد کشورهای بزرگ رخ می دهد را در اختیار نداریم.

وی خاطرنشان کرد: وزیر امور خارجه تحولات اوضاع سیاسی را شرح داده است. مرحله کنونی مرحله بسیار حساسی است و آمادگی برای هر احتمالی مهم است.

رئیس مجلس کویت مدعی شد: متاسفانه بر خلاف آرزوی ما، احتمال وقوع جنگ در منطقه بالاست. براساس آمار و ارقام، آمادگی های کویت بهتر از گذشته شده است.

وزارت خارجه کویت: اوضاع منطقه ملتهب است

از سوی دیگر «خالد الجارالله» معاون وزیر امور خارجه کویت نیز طی سخنانی گفت: اوضاع منطقه ملتهب است و نگرانی و اتخاذ بالاترین درجه احتیاط را می طلبد.

وی که در گفتگو با خبرگزاری رسمی کویت پس از جلسه سری مجلس امت کویت برای بررسی آخرین تحولات منطقه سخن می گفت، افزود: باید برای دور کردن منطقه از پیامدهای تنش های خطرناک اخیر تلاش کرد.

الجارالله خاطرنشان کرد:در جلسه مجلس دولت، وزرای بهداشت، تجارت، صنعت، برق و آب و اطلاع رسانی آمادگی های وزراتخانه هایشان برای وقوع هرگونه تحول ناشی از تشدید اوضاع در منطقه را اعلام کرده اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی