امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

سخنگوی وزارت خارجه جنایت جدید ائتلاف سعودی در صنعا را محکوم کرد

خرداد؛ سخنگوی وزارت امورخارجه ضمن محکوم کردن جنایت جدید ائتلاف سعودی در بمباران منازل مسکونی در شهر صنعا گفت: کشورهای حامی نیروهای متجاوز به یمن با در اختیار قراردادن بمب ها و سلاح های نابودکننده به ائتلاف، در این جنایات شریک بوده و باید پاسخگو باشند.

به گزارش اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه،«سید عباس موسوی» جنایت جدید ائتلاف سعودی در بمباران منازل مسکونی در شهر صنعا پایتخت یمن را که منجر به کشته و زخمی شدن ده ها نفر از کودکان و زنان شد، به شدت محکوم کرد.
وی ضمن ابراز همدردی با بازماندگان قربانیان این حمله هوایی در ماه مبارک رمضان افزود: از مجامع بین المللی و حقوق بشری می خواهیم که به مسئولیت خود عمل کنند و از هر طریق ممکن مانع تکرار این جنایات شوند.
موسوی یادآور شد: کشورهای حامی نیروهای متجاوز به یمن با در اختیار قراردادن بمب ها و سلاح های نابودکننده به ائتلاف، در این جنایات شریک بوده و باید پاسخگو باشند.
در حمله خونین روز پنجشنبه سعودی ها به منطقه مسکونی الرباط در صنعا، 6 تن عضو یک خانواده از جمله چهار کودک جان باختند.
در حالی که ائتلاف سعودی روز گذشته اعلام کرد در این حمله هوایی صرفا اهداف نظامی و مواضع انصارالله در منطقه جبل عطان را هدف قرار داده است، وزارت بهداشت یمن خبر داد که در اثر این حمله 6 تن از جمله چهار کودک عضو یک خانواده و دو مرد کشته و 71 تن از جمله 27کودک، 17 زن و 27 مرد زخمی شدند.
برچسب ها: سعودی ، صنعا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی