امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۴۲۸
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲

آمریکا صاحب جدید کاخ‌های صدام شده است

خرداد؛ منابع آگاه در پارلمان عراق فاش کردند: در سایه توافق دولت سابق عراق با آمریکا، شماری از کاخ‌های صدام حسین به طور قطعی در اختیار ایالات متحده قرار گرفته است.

منابع آگاه در پارلمان عراق فاش کردند: در سایه توافق دولت سابق عراق با آمریکا، شماری از کاخ‌های صدام حسین به طور قطعی در اختیار ایالات متحده قرار گرفته است.

 

به گزارش اعتمادآنلاین، منابع آگاه در کمیسیون دفاع وامنیت پارلمان عراق به پایگاه اطلاع‌رسانی المعلومه خبر دادند: حیدر العبادی، نخست‌وزیر سابق عراق، سه کاخ صدام حسین و چند هزار متر مربع زمین اطراف آنها را چند روز پیش از ترک این پست به دولت آمریکا منتقل کرده است.

 

به گفته این منابع هنوز مشخص نیست چرا دولت عبادی مدت کوتاهی پیش از ترک قدرت، کاخ‌ها و پروژه‌های سرمایه‌گذاری زیادی را در اختیار طرف آمریکایی قرار داده است.

 

این منابع افزودند: واشنگتن به بهانه احداث دانشگاه آمریکایی بغداد، فشارهای زیادی را از سوی شرکت‌های آمریکایی بر دولت عادل عبدالمهدی، بابت به دست گرفتن پروژه آماده‌سازی مناطق اطراف فرودگاه بغداد- و دقیقاً منطقه‌ای که کاخ‌های سه گانه در آن واقع است- وارد می‌کند.

برچسب ها: آمریکا ، کاخ‌ ، عراق
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی