امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۴۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷

تکواندوکار ایرانی رقابت های قهرمانی جهان را از دست داد

صادر نشدن روادید تکواندوکاران ایران برای حضور در مسابقات جهانی باعث شد دومین هوگو پوش ایرانی نیز حضور در این رویداد بزرگ را از دست بدهد.
خرداد؛ صادر نشدن روادید تکواندوکاران ایران برای حضور در مسابقات جهانی باعث شد دومین هوگو پوش ایرانی نیز حضور در این رویداد بزرگ را از دست بدهد.بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2019 منچستر در حالی سومین روز خود را سپری می کند که با صادر نشدن ویزای «عرفان ناظمی» از سوی کشور میزبان این هوگوپوش شایسته و توانمند کشورمان حضور در این رویداد مهم را از دست داد.

بنا به اعلام فدراسیون تکواندو، پیش از این نیز عدم صدور ویزای «میرهاشم حسینی» موجب شد تا وی از حضور در و بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2019 محروم شود. 
این رقابت ها از چهارشنبه 25 اردیبهشت‌ماه با حضور 975 تکواندوکار از 150 کشور به میزبانی «منچستر» انگلیس آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی