امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۶۶۵
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵

چه کسانی به سفارت آمریکا در عراق حمله کردند؟

خرداد ؛«‌‌‌حشمت الله فلاحت پیشه» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بامداد سه شنبه در واکنش به تهدیدات تکراری آمریکا علیه ایران توئیت کرد: شلیک به سفارت آمریکا و دعوت سران عرب، هر دو بخشی از سیاست آشوب ساز عربستان در منطقه است.

به گزارش خرداد به نقل از ایرنا ،فلاحت پیشه در حساب کاربری اش در توئیتر نوشته است، توقف روند حقیقت یابی کنگره در موضوع 11سپتامبر، خیانتی به ملت آمریکا بود که هنوز ادامه دارد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به دو واقعه اشاره دارد، نخست شلیک روز دوشنبه دو راکت در منطقه سبز بغداد و نزدیک سفارت آمریکا در این شهر و دوم «دعوت سران عرب» توسط «سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه سعودی برای رایزنی و هماهنگی با رهبران کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس واتحادیه عرب است تا در صورت امکان، ائتلافی علیه ایران تشکیل شود‌. 
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی