امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۸۲۲
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹

امضای قرارداد «ویلموتس» بازهم به تعویق افتاد

خرداد؛ «مارک ویلموتس» گزینه اصلی هدایت تیم ملی فوتبال ایران و «مهدی تاج» جلسه ای چند ساعته برگزار کردند که این نشست بازهم به امضای قرارداد رسمی منجر نشد.

«مارک ویلموتس» در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلژیک جلسه ای چند ساعته با رئیس فدراسیون فوتبال ایران برگزار کرد.
در این جلسه طرفین در خصوص عقد قرارداد مذاکرات زیادی را انجام دادند، اما این مذاکرات منجر به عقد قرارداد نشد.
مهم ترین موضوعی که مورد بحث طرفین قرار گرفت نحوه پرداخت پول به مارک ویلموتس بود.
این مربی بلژیکی نگران نحوه دریافت دستمزدش است که رئیس فدراسیون فوتبال ایران قول داد مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت و با کمک سفارت ایران در بلژیک مبلغ قرارداد وی به صورت مستمر و تاریخ های توافق شده پرداخت خواهد شد.
به نظر می رسد مذاکره با ویلموتس به مراحل پایانی خود نزدیک شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این مرد بلژیکی اوایل هفته آینده قرارداد رسمی اش را با فدراسیون فوتبال ایران امضا می کند تا هدایت تیم کشورمان را تا پایان مسابقات جام جهانی 2022 قطر بر عهده بگیرد.
ویلموتس در زمانی که بازیکن بود، یکی از بهترین های بلژیک و حتی فوتبال اروپا محسوب می شد و عملکرد خاطره انگیزی در تیم ملی بلژیک در جام جهانی 1994 و باشگاه های شالکه آلمان و بوردو فرانسه داشت.
او 70 بار پیراهن تیم ملی کشورش را بر تن کرد و 28 گل به ثمر رساند و چند سال نیز کاپیتان این تیم بود.
وی از سال 2003 وارد عرصه مربیگری شد و در تیم های شالکه، سنت ترویدنس و تیم ملی بلژیک به عنوان دستیار فعالیت کرد.
شانس در سال 2012 به ویلموتس رو کرد تا هدایت تیم ملی بلژیک را به عنوان سرمربی عهده دار شود.
او تیم پرستاره بلژیک را از رنکینگ چهل و چهارم رتبه فیفا به جایگاه دوم رساند و در طول 51 بازی به همراه بلژیک، 34 برد، 8 تساوی و 9 باخت به دست آورد، اما نتوانست این تیم پرامید را در جام جهانی 2014 و یورو 2016 به موفقیت رسانده و برکنار شد.
برچسب ها: مارک ویلموتس
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی