امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۸۲۳
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

مدیرعامل پرسپولیس: مشکل بیرانوند حل شد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: با رایزنی هایی که داشتیم، «علیرضا بیرانوند» با محرومیت رو به رو نخواهد شد.
خرداد؛ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: با رایزنی هایی که داشتیم، «علیرضا بیرانوند» با محرومیت رو به رو نخواهد شد.

عصر امروز (چهارشنبه) خبری در خصوص تعلیق فعالیت های دروازه بان پرسپولیس از سوی کمیته اخلاق به دلیل درگیری با یکی از ماموران نیروی انتظامی مخابره شد که مدیرعامل پرسپولیس این خبر را تکذیب کرد.
«ایرج عرب» در این خصوص در گفت وگو با ایرنا، اظهار داشت: این موضوع را به صورت جدی پیگیری کردم و مشکل به طور کامل برطرف شد. 
وی در خصوص اینکه بیرانوند در جلسه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حاضر نشده است، گفت: این موضوع صحت ندارد و بیرانوند هم اکنون در این نشست است.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به حواشی احتمالی دیدار تیم های پرسپولیس و سپاهان در مرحله نیم نهایی جام حذفی، گفت: هر 2 تیم در تلاش برای برگزاری مسابقه در آرامش کامل هستند. 
وی ادامه داد: قطعا تلاش خواهیم کرد تا این بازی به دور از تنش برگزار شود و تعامل خوبی میان ما و مسئولان مربوطه وجود دارد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای
خواندنی