امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۸۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲

دادگاه اتحادیه اروپا رای سال 2016 علیه رئال مادرید را لغو کرد

خرداد؛ دادگاه عالی اتحادیه اروپا رای سال 2016 کمیسیون اروپا مبنی بر الزام کشور اسپانیا به پس گرفتن 18.4 میلیون یورو پرداخت شده به طور غیرقانونی به باشگاه رئال مادرید را لغو کرد.

خبرگزاری فرانسه روز چهارشنبه نوشت: در رایی که جولای 2016 صادر شد، «مارگارت وستاگر» کمیسر اتحادیه اروپا در امور رقابت های بازرگانی، اظهار داشت که باشگاه رئال و شهرداری مادرید برای انتقال غیرمجاز پول از قبل فروش زمین متعلق به شهرداری تبانی کرده اند.
در معامله مذکور، باشگاه مادریدی در سال 1998، مبلغ 595 هزار یورو بابت زمین پرداخت کرد اما بهره برداری از آن به دلیل مشکلات فنی به بار ننشست و مقامات در سال 2011 به عنوان غرامت مبلغ 22.7 میلیون یورو به رئال پرداخت کردند.
اما براساس اعلام یک شرکت حقوقی واقع در بارسلونا، آنها باید تنها 4.3 میلیون یورو به عنوان غرامت پرداخت می کردند و بدین ترتیب 18.4 میلیون یورو به شکلی غیرعادلانه به حساب باشگاه مادریدی واریز شد.
رئال در اکتبر 2016 درخواست استینافی را تنظیم و تسلیم کرد و «فلورنتینو پرز» رئیس کهکشانی ها در آن زمان تاکید کرد که «رئال برنده پرونده خواهد بود.»
دادگاه عالی اتحادیه اروپا پیش تر اعلام کرده بود که کمیسیون اروپا زمانی که تعدیل مالیات را برابر با کمک غیرقاقونی دولت به باشگاه ها انگاشته و رای را به ضرر چهار باشگاه اسپانیایی صادر کرده، «در ارزیابی حقایق و مستندات پرونده مرتکب خطا شده است» و با صدور حکمی باشگاه های بارسلونا، رئال مادرید، اوساسونا و اتلتیک بیلبائو را از بازپرداخت میلیون ها یورو به عنوان جریمه معاف کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی