امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۸۴۱
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

عارف: جریانات سیاسی در یک جای سیاسی مانند پارلمان باید از هویت خود پاسداری کنند

خرداد؛ محمدرضا عارف در نشست خبری با خبرنگاران پارلمانی گفت: مردم احساس می‌کنند به مطالبات‌شان توجه نکردیم.

محمدرضا عارف در نشست خبری با خبرنگاران پارلمانی در پاسخ به سوالی که به اظهارات سیدمحمد خاتمی مبنی بر بی‌تاثیری تکرارها اشاره داشت، گفت: سعی آقای خاتمی بر این است که خودش را پایین بیاورد. شرایط کشور افت داشته است. مردم مطالباتی دارند و احساس می‌کنند به مطالبات‌شان توجه نکردیم.

به گزارش خبرنگار پارلمانی اعتمادآنلاین ،وی افزود:ما وعده‌های اقتصادی، سیاسی و در خصوص اجرای اصل سوم قانون اساسی دادیم اما مردم انتظار دارند که این وعده‌ها عملیاتی شود.

عارف همچنین تاکید کرد که  وظیفه نخبگان تشویق مردم برای حضور در انتخابات است
رییس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در پاسخ به سئوالی درباره عملکرد فراکسیون امید اظهار داشت: در مجلس سه فراکسیونی نمی توان بر خروجی مجلس حساب کرد. گاهی از لیست امید گله دارم. ما برای آنها هزینه کردیم و انتخاب شدند اما خروجی متناسب با مطالبات نبوده است.

وی افزود: فراکسیون امید انسجام دارد. تلاش من این است طرح‌های ما فراکسیونی نباشد بلکه فردی از سایر فراکسیونها به عنوان طراح آن را امضا کند

 عارف خاطرنشان کرد:ما فراکسیون اکثریت نیستیم و موضع ما تفاهم است
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  در پاسخ به سوالی پیرامون رقابت ریاست مجلس با علی لاریجانی گفت:جریانات سیاسی در یک جای سیاسی مانند پارلمان باید از هویت خود پاسداری کنند. حضور جدی را یک فرض می دانیم همیشه قرار نیست که پیروز میدان باشیم.

عارف افزود: اینکه بخشی از امیدی ها از فرد دیگری حمایت کنند را تکذیب می کنم. ما تا این لحظه برای هیچ پست هیات رئیسه تصمیم گیری نکردیم. ما به ائتلاف معتقدیم اما نمیتوان خط قرمز گذاشت و ائتلاف کرد. هنوز هم باب ائتلاف را نبسته ایم.

برچسب ها: عارف
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی