امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۲۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

دریادار فدوی:‌ آمریکا با همه دشمنی‌اش، جرأت نکرده تیری به سوی ایران شلیک کند

خرداد؛ جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آمریکا و هم‌پیمانان منطقه‌ایش به دنبال مهار ایران و ایجاد توان بازدارنده در برابر ایران هستند.

به گزارش ایلنا، سردار دریادار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در همایش فاتحان نور که در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی و در آستانه سالروز فتح خرمشهر برگزار شد، اظهار داشت: ما زنده بودن شهدا را لمس می‌کنیم و اثر بودن آن‌ها رو می‌بینیم.

وی افزود: مردم در چهل سال گذشته نشان داده‌اند که پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و بر عهدی که بستند، هستند.

سردار فدوی گفت: وحدت عامل عنایت خداوند به مردم و پیروزی‌های انقلاب اسلامی علیه استکبار جهانی است. بیش از سی سال از پایان جنگ می‌گذرد و به برکت خون شهدا، ایران از قدرتی برخودار است که دشمنان آن را لمس کرده و آمریکا علیرغم اینکه دشمنی‌اش افزایش یافته اما جرات نکرده تیری به سوی ایران شلیک کند.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: اقتدار و سربلندی ایران مورد اذعان دشمنان است و این عنایت خداوند است. آمریکا و همپیمانان منطقه‌ایش به دنبال مهار ایران و ایجاد توان بازدارنده در برابر ایران هستند.

وی ادامه داد: درخواست آتش بس از سازمان ملل توسط رژیم صهیونیستی در برابر غزه‌ای که صددرصد محاصره است طی روزهای گذشته، فریاد استیصال رژیم صهیونیستی است. سعودی‌ها در برابر مردم یمن درمانده شده‌اند؛ مردم یمنی که از سلاح و تکنولوژی آنچنان برخوردار نیست، بلکه با ایمان در برابر دشمن ایستاده‌اند.

سردار فدوی گفت: ارتش و سپاه در کنار یکدیگر از ایران اسلامی دفاع خواهند کرد و در برابر زیاده خواهی‌های دشمنان خواهند ایستاد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی