امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۳۰۰۵
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

ائتلاف ولایی‌ها و مستقلین

خرداد؛در نشست دو فراکسیون اصولگرایان ولایی و مستقلین تصمیم‌گیری شده، 7 کرسی هیات‌رئیسه مجلس به اعضای فراکسیون اصولگرایان ولایی و 5 کرسی به اعضای فراکسیون مستقلین اختصاص پیدا کند.

انتخابات هیات‌رئیسه مجلس شورای اسلامی، پنجم خردادماه در حالی برگزار می‌شود که علی‌رغم اظهارنظرهای سخنگوی فراکسیون ولایی برای ارائه لیست مستقل، آنها با فراکسیون مستقلین ولایی ائتلاف کرده و قرار است یک لیست مشترک برای انتخابات هیات‌رئیسه مجلس ارائه دهند.

به گزارش اعتمادآنلاین، در نشست دو فراکسیون اصولگرایان ولایی و مستقلین تصمیم‌گیری شده، 7 کرسی هیات‌رئیسه مجلس به اعضای فراکسیون اصولگرایان ولایی و 5 کرسی به اعضای فراکسیون مستقلین اختصاص پیدا کند.

در این جلسه که در اردوگاه شهیدباهنر برگزار شد، اعضای این دو فراکسیون تصمیم گرفتند محمد دهقان، محمدحسین فرهنگی و عبدالرضا مصری را به‌ عنوان نایب‌رئیس معرفی کنند. در این بین به نظر می‌رسد فرهنگی از کرسی نایب رئیسی کناره‌گیری ‌کند.

تاکنون غلامرضا کاتب و اکبر رنجبرزاده به عنوان دبیر و بهروز نعمتی و محمدرضا آشوری هم به عنوان کارپردازان قطعی شده‌اند.


پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی