امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۳۰۳۲
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

محموله ۱۰ تُنی شکر قاچاق در کامیاران توقیف شد

خرداد؛ فرمانده انتظامی کردستان از کشف بیش از ۱۰ تُن شکر قاچاق و فاقد مجوز حمل در کامیاران و همچنین توقیف خودرو حامل لوازم جانبی گوشی تلفن همراه قاچاق در بانه خبر داد.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار علی آزادی اظهار داشت: ماموران ایست و بازرسی شهید میرجلیلی شهرستان کامیاران در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را بازرسی کردند.

وی افزود: با هماهنگی مراجع قضایی خودروی مورد نظر متوقف و دربازرسی از آن بیش از ۱۰ تُن شکر قاچاق که از استان همجوار به سمت شهرهای مرزی کردستان در حرکت بود،  کشف شد.

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شده است، اضافه کرد: ارزش کالای کشف شده برابر اعلام نظر کارشناسان بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

** توقیف خودرو حاوی گوشی تلفن همراه قاچاق در بانه

فرمانده انتظامی کردستان همچنین از توقیف یک دستگاه خودرو سمند حامل لوازم جانبی گوشی تلفن همراه قاچاق توسط ماموران انتظامی بانه خبر داد.

سردار آزادی یادآور شد: ماموران ایست و بازرسی شهید غلام الهی بانه حین کنترل خودروهای عبوری در محور بانه به سقز به یک دستگاه خودرو سمند مشکوک شدند و پس از هماهنگی با مراجع قضایی خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۲ هزار و ۵۰۸ عدد انواع لوازم جانبی گوشی تلفن همراه قاچاق کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری سه نفر و معرفی آنان به مراجع قضایی گفت: ارزش کالاهای قاچاق کشف شده برابر اعلام نظر کارشناسان بیش از چهار میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی کردستان تاکید کرد: تشدید مبارزه با قاچاق کالا محوری ترین برنامه نیروی انتظامی به شمار می آید و این مهم در تحقق مسیر رونق تولید و اشتغال بسیار کارگشا است.
برچسب ها: شکر ، قاچاق ، کامیاران
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی