امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۳۰۶۹
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸

تراکتورسازی به دنبال «گادوین منشا» است

خرداد؛ خبرهای منتشر شده در فضای مجازی و برخی پایگاه های خبری حاکی از تمایل مدیریت باشگاه فرهنگی - ورزشی تراکتورسازی تبریز برای به خدمت گرفتن «گادوین منشا»، مهاجم فصل قبل تیم استقلال تهران، است.

به گزارش  ایرنا، گفته می شود خروج «منشا» از استقلال تهران پس از انتقال جنجالی وی از پرسپولیس به جمع آبی پوشان پایتخت، قطعی شده است و وی  قصد دارد فوتبال را در تیم دیگری دنبال کند.

هر چند در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر خداحافظی بازیکن نیجریه ای از فوتبال کشورمان به گوش رسید، اما به نظر می رسد بازی «منشا» که به رغم حاشیه سازی های شناخته شده اش،  توانایی فوتبالی ویژه ای دارد،  چشم مدیران تراکتورسازی را گرفته و آنان قصد دارند در فصل پیش روی لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران از این بازیکن سیاه پوست بهره ببرند.

به نظر می رسد محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه فرهنگی-ورزشی تراکتورسازی که پیش از این به دنبال جذب مهاجمانی مانند قوچان نژاد و  انصاری فرد بوده است، قصد دارد این بار «منشا» را به جمع سرخپوشان تبریز اضافه کند.

البته تلاش تراکتورسازی برای جذب «گادوین منشا» مسبوق به سابقه است و این تیم پرطرفدار تبریزی در فصل شانزدهم لیگ برتر به  سرمربیگری «امیر قلعه نوعی» نیز که همراه با پرسپولیس از مدعیان قهرمانی لیگ برتر بود، برای جذب «منشا» برای خط حمله خود برنامه ریزی کرده بود که محقق نشد.

در آن سال (1395) مهاجم نیجریه ای در نیم فصل اول مسابقات به عنوان یک پدیده خود را مطرح کرده و تاثیرگذارترین چهره پیکانی ها بوده است؛ نمایش های «منشا» در پیکان باعث شد تا تیم های مختلفی به شیوه های متفاوت برای به خدمت گرفتن او اقدام کنند؛ موضوعی که با خشم مجید جلالی نیز همراه شده است.

جلالی در مقابل پیشنهادت اغواکننده تراکتورسازی ترجیح داد که «منشا» را در نیمه دوم به بازی بگیرد و معتقد بود که پیشنهادها شرایط روحی و تمرکز این بازیکن را به هم ریخته است و باید ببینیم باشگاه پیکان در نهایت چه تصمیمی در مورد پیشنهادهایی که برای مهاجم ارزشمند خود دارد، خواهد گرفت.

تیم فوتبال تراکتورسازی که پس از واگذاری مالکیت آن به محمدرضا زنوزی، به دلیل جذب بازیکنان سرشناس تیم ملی فوتبال کشورمان همچون مسعود شجاعی و اشکان دژاگه و  نیز بازیکنان خارجی نام آوری چون یوکیا سوگینا و آنتونی استوکس در فصل  قبل لیگ برتر به  «کهکشانی ها» معروف شد، به دنبال حاشیه سازی های هفته های پایانی نتوانست به رتبه ای بهتر از پنجمی در جدول رده بندی لیگ برتر دست یابد و حتی سهمیه بازی های آسیایی را نیز از دست داد.

حال تراکتورسازان  که با 650 هزار تماشاگر به عنوان پرتماشاگرترین تیم فوتبال کشور در فصل گذشته لیگ برتر لقب گرفتند، می توانند در فصل نقل و انتقالات لیگ  6 بازیکن جذب کنند که یکی از آنان می تواند «گادوین منشا» باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی