امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۳۱۵۵
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹

محمدعلی الحوثی: انصارالله مستقل عمل می‌کند/ حملات پهپادی واکنشی به بی‌اعتنایی به روند صلح است

خرداد؛ یکی از رهبران جنبش انصارالله یمن اعلام کرد، انصارالله حملات هوایی خود با پهپادها را در عمق خاک عربستان از ابتدای ماه جاری میلادی ازسرگرفته و آن در پاسخ به بی‌اعتنایی ائتلاف متجاوز عربی به "طرح‌های صلح" ارائه شده از سوی جنبش است.

به گزارش ایسنا، محمد علی الحوثی، رئیس شورای کمیته انقلابی عالی یمن وابسته به انصارالله اتهامات سعودی مبنی بر اینکه این حملات به دستور ایران انجام می‌شوند را رد کرد و گفت: ما در تصمیمات‌مان مستقل هستیم و از هیچ طرفی تبعیت نمی‌کنیم.

براساس گزارش رویترز، الحوثی افزود، انصارالله با توقف حملات در سال گذشته میلادی موافقت کرد و آماده برداشتن گام‌های بیشتر بود.

وی تصریح کرد: متاسفانه کشورهای عضو ائتلاف عربی در مقابل این گام‌های تحلیل‌های اشتباه داشتند و به طرح‌های ما با بی‌توجهی و بی‌اعتنایی برخورد کردند.

رئیس کمیته انقلابی عالی یمن تاکید کرد، انصارالله به طور یکجانبه از سه بندر در دریای سرخ عقب‌نشینی کرد در حالیکه ائتلاف هیچ اقدام مشابهی برنداشت.

ریاض تاکنون به بیانیه حوثی پاسخی نداده و به خروج انصارالله از بنادر شهر الحدیده نیز اذعان نکرده است.
برچسب ها: محمد علی الحوثی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی