امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۳۱۶۴
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال:

تمام امکانات برای اردوی تیم‌ملی فراهم شده است

خرداد؛ عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال تمام امکانات را برای برگزاری هر چه بهتر اردوهای تیم ملی تامین کرده است.

عبدالکاظم طالقانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره نهایی شدن قرارداد مارک ویلموتس برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: قرارداد ویلموتس به امضا رسیده و او رسماً سرمربی تیم ملی ایران است. همه باید به فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی کمک کنیم تا در آرامش کارهای مقدماتی را پیش ببرند.

او در واکنش به این سوال که مهدی تاج در مصاحبه‌های اخیرش از جمله "ویلموتس تقریباً سرمربی ایران شده است" گفت: قرارداد نهایی شده است. تاج که دروغ نمی‌گوید. ویلموتس سرمربی ایران است.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره تأمین امکانات مناسب برای تیم ملی از قبیل البسه اظهار کرد: در جریان ریز مسائل نیستم اما فدراسیون فوتبال تمام امکانات را برای برگزاری هر چه بهتر اردوهای تیم ملی تأمین کرده است.

طالقانی درباره دعوت چندباره فدراسیون فوتبال از شرکت‌های تأمین کننده پوشاک ورزشی و مجهول بودن وضعیت پوشاک مورد استفاده در اردوی پیش‌روی تیم ملی ایران گفت: هدایت ممبینی به عنوان سرپرست کمیته اقتصادی مسئول رسیدگی به این موضوع است. تاکنون اطلاعات جدیدی به اعضای هیأت رئیسه ارائه نشده است. باید دید فدراسیون فوتبال چه البسه‌ای را برای تیم ملی در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: مطمئناً کارها رفته رفته روی غلتک می‌افتد و شرایط عادی خواهد شد. باید به فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی زمان بدهیم.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی