امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۳۲۲۲
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

به‌زودی به رسانه‌ها توضیح می‌دهم

واکنش عبدالکریم حسین‌زاده، نایب‌رییس فراکسیون امید به انتقادها درباره عملکرد فراکسیون متبوعش:
خرداد؛ عبدالکریم حسین‌زاده، نایب‌رییس فراکسیون امید در واکنش‌ها به انتقادات نسبت به عملکرد این فراکسیون نوشت: بزودی هم درباره تمامیت‌خواهانی که به اسم استقلال و اعتدال، برای حفظ صندلی با تندترین جریان‌ها معامله می‌کنند، هم درباره دوستانی که هویت فراکسیون را فدای منافع می‌کنند، به رسانه‌ها توضیح خواهم داد. 

 بعد از عملکرد فراکسیون امید در انتخابات هیات‌رییسه مجلس شورای اسلامی بسیاری نسبت به این نوع عملکرد انتقاد داشته‌اند، برهمین اساس حسین‌زاده نایب رییس فراکسیون نسبت به این انتقادات واکنش نشان داده است.  

عبدالکریم حسین زاده، سخنگوی فراکسیون امید در واکنش به برخی انتقادات درباره ماجرای انتخابات هیات‌رییسه مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی تویتتر خود نوشت: برخی، مطالبی درباره عملکرد ما در انتخابات هیات رییسه مجلس بیان کرده‌اند. بزودی هم درباره تمامیت‌خواهانی که به اسم استقلال و اعتدال، برای حفظ صندلی با تندترین جریان‌ها معامله می‌کنند، هم درباره دوستانی که هویت فراکسیون را فدای منافع می‌کنند، به رسانه‌ها توضیح خواهم داد. 

حسین زاده
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی