امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۳۲۸۲
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

سیدحسن خمینی: بر کارهای ناممکن پافشاری نکنیم

خرداد؛ وزیر، معاونان و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش از ظهر امروز با حضور در حسینیه جماران، با آرمان های امام تجدید میثاق و با حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی دیدار کردند.

به گزارش خرداد به نقل از جماران، یادگار امام در دیدار وزیر، معاونان و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از گذشته عبرت بگیرین و اگر کار اشتباهی کرده ایم آن را تکرار نکنیم؛ واقعیت را باید مدیریت کرد؛ نفی آن نفی خودمان است.

او ادامه داد: در حوزه ارتباطات بر گذشته دقت کنیم؛ پافشاری بر کارهای ناممکن نکنیم. نمی گویم با واقعیات کنار بیاییم اما باید آن را کنترل کنیم.

سیدحسن خمینی اظهار کرد: از کارهای خوب نیز باید پند بگیریم که  از موارد خوب آن در حوزه ارتباطات، جوانگرایی است که پس از ۴٠ سال رخ داده و امروز شاهدیم که از این رو، مجموعه وزارت ارتباطات از سایر مجموعه ها توانمندتر است.

یادگار امام(ره) گفت: یکی از موارد مهم در تاریخ انقلاب، اتکاء به جوانان است؛ بر این امر نقاط ضعفی هم مترتب هست اما اگر این عامل نبود، حرکتی ایجاد نمی شد. اگر نیروی جوان را به فکر واداریم و حتی تصمیم گیری را به آنها واگذار کنیم، نه اینکه آنها را ابزار کنیم، از مشکلات فعلی عبور می کنیم.
برچسب ها: سیدحسن خمینی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی