امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵

اردوغان "ساقدوش" مسعود اوزیل شد

خرداد؛ آقای اردوغان و همسرش میهمان وِیژه عروسی مسعود اوزیل و امینه گولز بودند.
عکس های حضور آقای اردوغان در کنار عروس و داماد مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه با حضور در مراسم عروسی مسعود اوزیل، فوتبالیست ترک‌تبار تیم ملی آلمان به او و همسرش تبریک گفت و در نقش ساقدوش داماد ظاهر شد.
 
به گزارش عصرایران، مسعود اوزیل سال گذشته هم با انتشار عکسی از خودش در کنار آقای اردوغان موجب به راه افتادن جنجال در شبکه‌های اجتماعی شده بود.

اردوغان

بی بی سی نوشت: مخالفان اقای اردوغان این فوتبالیست معروف را متهم کردند در دورانی که آقای اردوغان به علت سرکوب مخالفان و حرکت به سوی اقتدارگرایی مورد انتقاد جهانی قرار گرفته از او حمایت کرده است.

سال گذشته عکسی که از اوزیل در کنار رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه منتشر کرد باعث انتقاد از او شد.

مسعود اوزیل که در ۳۰ سالگی از تیم ملی آلمان و فوتبال بین‌المللی خداحافظی کرده گفته انتشار این عکس‌ها موجب بی‌احترامی و حملات نژادپرستانه علیه او در آلمان و حتی از سوی فدراسیون فوتبال این کشور شده است.

او با امینه گولز، دختر شایسته سابق ترکیه ازدواج کرده و مراسم عروسی مجللی را در یک هتل ساحلی در سواحل بسفر ترتیب داد که آقای اردوغان هم میهمان ویژه آن بود.

آقای اردوغان و همسرش میهمان وِیژه عروسی مسعود اوزیل و امینه گولز بودند.

حضور آقای اردوغان در مراسم عروسی سلبریتی‌ها بی سابقه نیست. او به ویژه در ایام کارزار‌های انتخاباتی با حضور در چنین مراسمی تلاش می‌کند بر محبوبیت مردمی خود بیفزاید.

برچسب ها: اردوغان ، اوزیل
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی