امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۱۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

عاقبت دروازه بانی که به مخالفان بشار اسد پیوست

خرداد؛ مرگ دروازه بان سابق تیم جوانان سوریه را فرمانده گروه شورشی جیش العزه که در استان حما علیه ارتش سوریه می جنگد اعلام کرده است.

فوتبالیست سوری که در جریان جنگ داخلی این کشور به مخالفان پیوسته بود در جریان درگیری‌ها در حمص به هلاکت رسید.

به گزارش فرارو، عبدالباسط ساروت هنگامی که به مخالفان بشار اسد پیوست ۱۹ سال داشت و در سن ۲۷ سالگی و در استان حما کشته شد.

مرگ دروازه بان سابق تیم جوانان سوریه را فرمانده گروه شورشی جیش العزه که در استان حما علیه ارتش سوریه می جنگد اعلام کرده است.

گروه ناظر مسایل حقوق بشری در سوریه که دفتر آن در بریتانیاست اعلام کرده ساروت در جریان درگیری‌هایی که طی دو روز گذشته در استان حما در گرفت مجروح شده و روز شنبه بر اثر جراحات جان باخته است.

از نگاه دولت سوریه ساروت یک تروریست جهادی دیگر محسوب می‌شد.

شایعاتی هم وجود داشت که عبدالباسط ساروت با داعش بیعت کرده است. اگر چه خود او پیش از مرگش این ادعاها را تکذیب کرده بود هر چند گفته بود در ایامی که داعش تنها گروه مسلح موفق در جنگ با دولت سوریه شناخته می‌شد به پیوستن به این گروه فکر کرده بود.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی