امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۲۶۲
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

برانکو در آستانه فسخ قرارداد با پرسپولیس

برانکو سران باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده که در صورت عدم تسویه حساب، قراردادش با این باشگاه را فسخ خواهد کرد.
خرداد؛ برانکو سران باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده که در صورت عدم تسویه حساب، قراردادش با این باشگاه را فسخ خواهد کرد.

به گزارش شفقنا ورزشی، برانکو هنوز یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد اما عدم التزام باشگاه پرسپولیس به تعهدات مالی اش در قبال این مربی کروات باعث شده که برانکو تهدید به جدایی کند. با توجه به پرداخت نشدن مطالبات برانکو، این مربی قادر است که قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کند و راهی تیم دیگر شود. در همین  زمینه گفته می شود که این مربی کروات به سران باشگاه پرسپولیس مهلت داده که تا پایان خردادماه نسبت به پرداخت بدهی های معوقه او اقدام کنند وگرنه قراردادش را فسخ خواهد کرد.

بحث فسخ قرارداد با برانکو در شرایطی شکل گرفته که این مربی توانسته در سال های اخیر موفقیت های بی سابقه ای را برای پرسپولیس به دست آورد و این تیم را به قدرت اول فوتبال ایران تبدیل کند.  برانکو در این مدت محبوبیت کم نظیری بین پرسپولیسی ها پیدا کرده و مدیران پرسپولیس هم پیش از این اعلام کرده بودند که به دنبال تمدید قرارداد با برانکو هستند. با این وجود، مشکلات مالی این باشگاه باعث شده که حالا حتی در مورد فصل آخر حضور این مربی در پرسپولیس هم شبهاتی بوجود بیاید.
برچسب ها: برانکو ، پرسپولیس
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی