امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۳۵۱
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

اعطای معافیت ۲۰۰ لیتری پرداخت مابه‌التفاوت قیمت سوخت در جایگاه‌های مرزی برای رانندگان ترانزیت

خرداد؛فرماندار شهرستان آستارا اعلام کرد: موضوع اعطای معافیت ۲۰۰ لیتری پرداخت مابه‌التفاوت قیمت سوخت در جایگاه‌های مرزی برای رانندگان ترانزیت از شامگاه امشب اجرایی می‌شود.
به گزارش خرداد، حسن رستم زاد فرماندار شهرستان اعلام کرد با پیگیری‌های به عمل آمده، موضوع اعطای معافیت ۲۰۰ لیتری پرداخت مابه التفاوت قیمت سوخت در جایگاه‌های مرزی برای رانندگان ناوگان ایرانی که قصد خروج از مرز کشور را دارند از شامگاه امروز سه‌شنبه بیست و یکم خردادماه سال جاری و برای نخستین بار از مرز آستارا عملیاتی می‌گردد.

وی افزود این اقدام از مصوبات وزارت کشور بوده اما تا فراهم شدن زیرساخت‌ها و رفع مشکلات فنی و انجام هماهنگی‌های بین بخشی (راهداری و پخش فراورده های سوختی)، زمان اجرایی شدن آن کمی به تعویق افتاد ولی براساس قول به رانندگان محترم و جهت حمایت از این عزیزان پیگیری‌های لازم از طریق این فرمانداری انجام و اقدامات اجرایی آن به پایان رسید.

فرماندار ادامه داد: امیدواریم این اقدام حمایتی در جهت کمک به رقابت هموطنان شاغل در بخش حمل و نقل بین المللی، با ناوگان خارجی مثمر ثمر واقع شود و با تعدیل در قیمت ترانسفر کالا به کشورهای همجوار، گامی در جهت حمایت از تولیدات صادراتی نیز صورت پذیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی