امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۳۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷

ساخت سکوهای گازی در ایزایکو نتیجه اعتماد به متخصصان داخلی است

خرداد؛استاندار هرمزگان عنوان کرد: ساخت سکوهای میدان گازی پارس جنوبی از اقدامات بزرگی است که متخصصان توانمند کشورمان، دانش آن را به دست آورده اند و امروز سومین سکوی ساخته‌شده در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل در بندرعباس بارگیری شد.

به گزارش خرداد، فریدون همتی در حاشیه بارگیری سومین سکوی فاز ۱۴ پارس جنوبی در مجتمع ایزوایکو، اظهار کرد: این سکوی گازی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون دلار ساخته شده که احداث آن در داخل از خروج ۶۰ درصد ارز مورد نیاز آن از کشور جلوگیری کرد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: با نصب این سکو در فاز ۱۴ میدان گازی پارس جنوبی ۵۰۰ میلیون فوت مکعب به ظرفیت تولید این میدان اضافه می‌شود.

وی اضافه کرد: خوشبختانه علاوه بر توانمندی ساخت، امکانات حمل و نقل و بارگیری سکوهای پارس جنوبی نیز در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایجاد شده است.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: متخصصان داخلی کشورمان با تعهد انقلابی اقدام مهم ساخت سکوهای گازی را در بندرعباس با دانش و فناوری پیشرفته انجام می‌دهند که نشان دهنده توانمندی بسیار خوب نیروهای کشورمان است.

همتی خاطرنشان کرد: در سایه خودباوری، تعهد و کار بسیجی و جهادی متخصصان کشورمان تاکنون گام‌های بزرگی برداشته ایم و در آینده نیز این مسیر تداوم خواهد یافت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی