امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

حریری: روابط با کشورهای عربی براساس خواست برخی گروه‌ها و مقامات نیست

خرداد؛ نخست وزیر لبنان اعلام کرد، روابط لبنان با کشورهای عربی براساس خواست برخی از گروه‌ها و مسؤولان نیست و با تصمیمات نشست اخیر سران عرب در مکه موافقت کرده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، سعد حریری، نخست وزیر لبنان در نشست خبری تاکید کرد، عربستان نباید در موضع خصومت با لبنان قرار بگیرد و وفاداری به لبنان بر وفاداری به هر محور دیگری مقدم است.

نخست وزیر لبنان با بیان اینکه روابط لبنان با کشورهای عربی براساس خواست برخی از گروه‌ها و مسؤولان نیست، گفت، به نیابت از لبنان با تصمیمات نشست سران عرب در مکه موافقت کرده است و در سخنرانی‌ خود خویشتن‌دار بوده است.

وی از تاخیر در تصویب بودجه در پارلمان، درگیری‌های طایفه‌ای درخصوص عملیات تروریستی در طرابلس و نیز درگیری درباره آوارگان سوری موجود در لبنان انتقاد کرد و گفت، این مشکل تنها به یک طایفه‌ مربوط نمی‌شود.

حریری افزود، خواستار بازگشت آوارگان سوری به کشورشان و اجرای قانون لبنان درخصوص آنها به مانند هر مسافر یا آواره‌ای است.

سه نشست اضطراری شورای همکاری خلیج فارس، سران اتحادیه عرب و سازمان همکاری اسلامی اخیرا به دعوت عربستان در کاخ "الصفا" در شهر مکه برگزار شد.

برچسب ها: حریری ، لبنان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی