امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۴۱۳
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

اولین پرواز بین المللی از فرودگاه ساری به مقصد تاجیکستان

خرداد؛احمد رستمی گفت: اولین پروازبین المللی این شرکت به مقصد تاجیکستان پنج شنبه 23 خرداد انجام می شود.

به گزارش "ایلنا" از ساری، " احمد رستمی" دراین باره گفت: از این پس خط پروازی ساری- مشهد- تاجیکستان روزهای پنجشبه برقرارمی شود.

وی هدف از این اقدام شرکت هواپیمایی وارش را کمک برای توسعه صنعت گردشگری وتقویت تعاملات فرهنگی دو کشور ایران و تاجیکستان عنوان کرد و گفت: امیدواریم دراین خصوص گام های ارزنده ای را برداریم.

"احمد رستمی" همچنین از برقراری پروازهای جدید ازساری به شهرهای مختلف در طول هفته خبر داد وگفت: با عنایت به تقاضای متعدد مسافران وبه منظورتسهیل دررفت وآمدها خطوط پروازی به تهران، مشهد وکیش واصفهان راه اندازی شده که همشهریان محترم می توانند با مراجعه به سایت شرکت هواپیمایی "وارش" از روزها و ساعات پرواز مطلع شوند.

به گفته وی پرواز ساری به تهران در روزهای مختلف و ساعات متعدد انجام خواهد شد و همه روزه برای مشهد مقدس پرواز انجام می شود.

رستمی ادامه داد: خط پروازی کیش سه شنبه و جمعه و بندرعباس دوشنبه و سه شنبه پیش بینی شده است.

مدیرکل هواپیمایی تازه تاسیس " وارش" همچنین از برقراری خط پروازی ساری به اصفهان از فردا پنجشنبه 23 خرداد خبر داد و گفت: این خط پروازی دوشنبه ها ساعت 20:15  و پنجشنبه ها ساعت 18:30 انجام می شود.

وی گفت: برنامه های گسترده ای برای توسعه خطوط پروازی به شهرهای مختلف پیش بینی کرده ایم که درموعد مقرر اطلاع رسانی خواهد شد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی