امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۴۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶

سازمان ملل به رئیس‌جمهوری مستعفی یمن برای اجرایی کردن توافق الحدیده تضمین داد

خرداد؛دفتر رئیس‌جمهوری مستعفی یمن اعلام کرد که ضمانت‌هایی را از دبیرکل سازمان ملل درباره پایبندی فرستاده این سازمان به اجرایی کردن توافق الحدیده به شکل درست دریافت کرده است.

به گزارش خرداد، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط، عبدالله العلیمی، مدیر دفتر ریاست‌جمهوری مستعفی یمن اعلام کرد که عبدربه منصور هادی، رئیس‌جمهوری مستعفی یمن با رزماری دیکارلو، معاون دبیرکل سازمان ملل در امور سیاسی و هیئت همراهش دیدار کرد. این دیدار مثبت و مثمرثمر بود و در آن درباره تمامی مسائل مربوط به مذاکرات صلح صحبت شد.

وی گفت که منصور هادی ضمانت‌هایی را از دبیرکل سازمان ملل درباره پایبندی فرستاده ویژه به اصول سه‌جانبه و اجرایی کردن توافق الحدیده به شکل درست براساس قوانین بین‌المللی و قوانین یمن دریافت کرده است.

دیکارلو تأکید کرد که همچنان با دولت مستعفی یمن در تماس خواهد بود.

دیکارلو گفت که دبیرکل سازمان ملل بر پایبندی این سازمان به تحقق صلح در یمن تأکید کرده است.

منصور هادی در این دیدار مدعی شد: ما از تلاش‌های فرستاده سازمان ملل برای انجام مأموریتش حمایت کردیم اما طرف مقابل به توافقنامه استکهلم پایبند نبود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی