امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۴۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۳

رئیس مجلس لبنان: گفت وگو بین تهران و ریاض به نفع کشورهای عربی است

خرداد؛ "نبیه بری" رئیس مجلس لبنان ضمن دعوت به گفت وگو بین تهران و ریاض گفت: این روند فقط به نفع ایران و عربستان نیست بلکه به نفع لبنان، فلسطین و به طور کلی کشورهای عربی است.

به گزارش چهارشنبه شب خبرگزاری رسمی لبنان، بری در مراسم افتتاحیه "بیمارستان الزهراء" توافق‌های حسن همجواری و عدم رویارویی با کشورهای عربی و نیز کشورهای مسلمان همسایه را مورد تأیید قرار داد.

وی با اشاره به دو کنفرانس اخیر عربی در عربستان سعودی گفت: باور کنید هزینه تفاهم با ایران بسیار کمتر از هزینه رویارویی با آن است.

بری سپس به مسائل داخلی لبنان از جمله تصویب بودجه، مبارزه با فساد، قانون انتخابات و ترسیم مرزهای آبی پرداخت و گفت: اولویت سیاسی ما ترسیم مرزهای آبی و از بین بردن تجاوزات دریایی رژیم صهیونیستی است، زیرا دشمن به ثروت‌های آبی و دریایی جنوب چشم طمع دارد و ما ذره‌ای از حق خود کوتاه نمی آییم.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی