امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۶۰۳
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰

حمایت انگلیس از ادعای آمریکا علیه ایران در ارتباط با حادثه عمان

خرداد؛وزیر خارجه انگلیس از موضع آمریکا در ارتباط با موضوع حمله به دو نفتکش در دریای عمان حمایت کرد و اظهار داشت اوضاع در منطقه غرب آسیا خطرناک است.

به گزارش ایلنا به نقل از المیادین، «جرمی هانت» وزیر خارجه انگلیس، امروز- جمعه- طی اظهاراتی از مواضع آمریکایی‌ها مبنی بر دست داشتن ایران در حمله به دو نفتکش در دریای عمان حمایت کرد.

هانت گفت: «دلیلی وجود ندارد که ادعای آمریکا مبنی بر دست داشتن ایران در حمله به نفتکش‌ها را تایید نکنیم.»

این دیپلمات ارشد انگلیس با بیان این‌که «وضعیت غرب آسیا، وضعیتی بسیار خطرناک است» همگام با مواضع ضد ایرانیِ آمریکایی‌ها، از ایران خواست که به «اقدامات بی‌ثبات کننده» خود در منطقه دست بردارد.

در واکنش به حمله روز گذشته به دو نفتکش در دریای عمان، مقام آمریکایی‌ها بدون ارائه سند و مدارکی مدعی هستند که ایران پشت این حملات قرار دارد.

«مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا، روز گذشته در ادعایی بی‌اساس در جمع خبرنگاران گفت: «نتیجه‌گیری دولت ایالات متحده این است که ایران، مسئول حملاتی است که امروز در خلیج عمان رخ داده است».
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی