امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۶۶۸
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

سرویس قضایی آلمان پروازهای ماهان ایر را ممنوع کرد

خرداد؛ دادگاه اداری منطقه ای شهر لونبورگ آلمان روز گذشته پرواز هواپیماهای شرکت ماهان ایران را ممنوع کرد.

به گزارش شفقنا به نقل از روسیا الیوم، این دادگاه در جزئیات حکم خود آورده است: منافع سیاسی عمومی جمهوری آلمان فدرال می تواند توجیهی برای لغو مجوز فعالیت هوایی و یا تعلیق آن باشد.

براساس این گزارش، دادگاه مذکور مدعی شده است که توقف پروازهای ماهان ایران به دلایل مرتبط با سیاست خارجی و امنیتی اتخاذ شده است.

به این طریق دادگاه مذکور به شکایت شرکت ماهان ایر در خصوص ممنوعیت پروازهای این شرکت در آلمان که ۲۱ ژانویه گذشته اتخاذ شد، پایان داد. دادگاه همچنین اعتراض شرکت مذکور در خصوص عدم تعیین زمان مشخص برای تحریم پروازهای این شرکت به دوسلدورف و مونیخ را نپذیرفت.

وزارت خارجه آلمان ژنویه ۲۰۱۹ میلادی ادعا کرد که دلیل اتخاذ ممنوعیت پروازهای شرکت مذکور، فعالیت های عناصر اطلاعاتی ایران در آلمان و انتقال تجهیزات نظامی از سوی این شرکت به سوریه بوده است.
برچسب ها: ماهان ایر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی