امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۸۸۶
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

سکوت سنگین معاون اول؛ چرا خبری از جهانگیری نیست

خرداد؛در حالیکه اسحاق جهانگیری فروردین امسال را بسیار پرخبر آغاز کرد و روی خروجی رسانه ها حتی در ایام تعطیلات نوروز به عنوان خبرسازترین چهره قرار داشت، چند وقتی ترجیح داده که سکوت کند. این اتفاق در حالی رخ داد که بار دیگر با بیانیه انتخاباتی محمدباقر قالیباف حرف و حدیث های مربوط به انتخابات ریاست جمهوری بالا گرفته است.

درست است که قالیباف پیام انتخاباتی اش را معطوف به انتخابات مجلس کرد اما برخی رسانه ها بر این باورند که او پاستور را مورد توجه دارد. از همین رهگذر است که بحث درباره انتخابات ریاست جمهوری دوباره داغ شده است.

نکته اینجاست که با جدی شدن عدم حضور لاریجانی در انتخابات مجلس حالا میدان رقابت برای انتخابات ریاست جمهوری از اکنون شلوغ تر شده است. برخی می گویند اسحاق جهانگیری به توصیه برخی اعضای کارگزاران احتمالا خود را برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 آماده خواهد کرد هرچند طیف دیگری از این حزب دنبال نامزدی محسن هاشمی است.

به هر حال در محافل سیاسی گفته می شود سکوت اخیر اسحاق جهانگیری برای کاستن از دامنه تخریبش است.

برچسب ها: سکوت ، معاون اول
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی