امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

شورای امنیت روسیه: در حل بحران سوریه باید منافع تمامی طرف‌ها در نظر گرفته شود

خرداد؛یک مسئول امنیتی روسی اعلام کرد که اقدامات مشترک روسیه، آمریکا و اسرائیل برای برقراری ثبات در سوریه و خاورمیانه باید منافع تمامی طرف‌ها از جمله ایران را در نظر بگیرد.

به گزارش خرداد، الکساندر وندیکتوف، معاون دبیر شورای امنیت روسیه به روزنامه روسسکایا گازتا گفت: مذاکرات میان روسیه و آمریکا درباره سوریه طی مدت طولانی با موانعی روبرو شد اما طرف آمریکایی میزان کافی اراده سیاسی از خود نشان داده و ما اکنون آماده دیداری هستیم که قرار است ظرف دو هفته آینده بین رهبران شورای امنیت روسیه، آمریکا و اسرائیل برگزار شود.

وی با اشاره به دیداری که قرار است در آن نیکلای پاتروشف، دبیر شورای امنیت روسیه، جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا و مائیر بن شبات، رئیس شورای امنیت قومی اسرائیل شرکت کنند، گفت: ما امیدواریم که همکاری مثمرثمر بین ما به اقدامات عملی مشترکی بینجامد که به برقراری ثبات در سوریه و خاورمیانه کمک کند.

این مسئول تأکید کرد که باید در این روند منافع تمامی طرف‌ها از جمله ایران درنظر گرفته شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی