امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۴۹۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

حمله تند واشنگتن پست به رئیس جمهور آمریکا؛بحران خلیج فارس ساخته ترامپ است

خرداد؛ این روزنامه آمریکایی رئیس جمهور این کشور حمله کرد و وی را عامل ایجاد بحران خلیج فارس دانست.

روزنامه واشنگتن پست به شدت به «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور حمله کرد و وی را عامل ایجاد بحران خلیج فارس دانست.

این روزنامه آمریکایی نوشت: بحران خلیج فارس خطر وجود رئیس جمهور غیر مناسب در پست ریاست جمهوری را آشکار کرد و این بحران تا حدود زیادی ساخته ترامپ است.

واشنگتن پست در ادامه نوشت: ایالات متحده را رئیس جمهوری هدایت می کند که چه در داخل و چه در خارج از آمریکا محبوبیت یا جایگاه اخلاقی ندارد.

این روزنامه آمریکایی تأکید کرد: ترامپ از اختیارات دولتش برای رفتار به شیوه ای استفاده می کند باعث می شود امنیت آمریکا کم شده و جایگاه این کشور در جهان نیز تضعیف شود.

این روزنامه همچنین نوشت: ترامپ به تن دادن به خواسته های محمد بن سلمان (ولیعهد عربستان سعودی) ادامه می دهد و کنگره این فرصت را دارد که با چنین چیزی مخالفت کند.

روزنامه واشنگتن پست همچنین نوشت: کنگره این فرصت را داد که اثبات کند اجازه نمی دهد رئیس جمهور صلاحیت ها و اختیارات خود را برای راضی کردن یک مرد عرب قاتل زیر پا بگذارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی