امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۵۰۲۶
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰

رد پای موساد در حمله به نفت کش‌ها در دریای عمان/ آمریکا با اسناد موجود نمی‌تواند ایران را در شورای امنیت محکوم کند

خرداد؛ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ممکن است حمله به نفت کش ها کار موساد باشد زیرا بیش از همه، این کار به نفع اسراییل است.

«علی مطهری»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با برنا در خصوص "حمله به نفت کش ها در دریای عمان" گفت:  کسانی که می گویند این حادثه کار ایران بوده است باید دلایل محکمی داشته باشند. باید دید این حادثه به نفع کیست؟ چه کسانی می توانند انگیزه ای برای این کار داشته باشند؟

او ادامه داد:  وقتی نخست وزیر ژاپن در ایران در حال مذاکره بود، بعید است که مقامات کشور دست به چنین کاری زده باشند زیرا یک نوع بی احترامی به مقام ژاپنی است.

مطهری در خصوص اینکه ایا این اقدام بهانه ای برای جنگ با ایران تلقی خواهد شد، گفت: امریکا در حال تلاش است که این موضوع را به شواری امنیت ببرد البته هنوز دلایل و مدارک این کشور مورد قبول دنیا واقع نشده است. بسیاری از مقامات سیاسی این دلایل را قانع کننده ندانسته و مخالفت کرده‌اند.

مطهری گفت: آمریکا با اسناد موجود در شوراری امنیت نمی تواند نظر موافق اعضا را بگیرد. در این حادثه احتمال اینکه پای موساد در میان باشد، زیاد است. ممکن است حمله به نفت کش ها کار موساد باشد زیرا بیش از همه، این کار به نفع اسراییل است.

خبرنگار: رستمی

ایران  ژاپن  عمان  موساد  نفت
برچسب ها: مطهری
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی