امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۵۲۰۷
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۴

فرستاده ویژه پوتین با بشار اسد دیدار کرد

خرداد؛ هیئت روس به ریاست "الکساندر لاورنتیف" فرستاده ویژه رئیس جمهوری روسیه امروز (پنجشنبه) با بشار اسد رئیس جمهور سوریه دیدار کرد.

هیئت روس دو روز پیش از عراق وارد بیروت شده و در آنجا با مسئولان بلند پایه لبنان در خصوص مسائل مختلف و پیش از همه موضوع بازگشت پناهجویان سوری و ترسیم مرزی بین لبنان و فلسطین اشغالی بحث وتبادل نظر کرد.

لاورنتیف و هیئت همراه او از جمله معاون وزیر خارجه روسیه امروز پس از ورود به سوریه با بشار اسد در خصوص آخرین تحولات اوضاع این کشور همکاری مشترک سوریه و روسیه در زمینه‌های مختلف و در صدر آن مبارزه با تروریسم در مناطق تحت اشغال گروه‌های تروریستی بحث و تبادل نظر کرد.

در این دیدار لاورنتیف بشار اسد را در جریان گفت وگوهای خود با مسئولان عراقی و لبنان قرار داده و اظهار داشت، موضع این دو کشور مبتنی بر این است که مبارزه با تروریسم و نابودی آن و بازگشت زندگی به روال طبیعی در سوریه به نفع تمام کشورهای منطقه و نه فقط سوریه خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی