امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۵۴۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۸

درخواست رئیسی از روحانی برای شرکت در یک جلسه

خرداد؛رئیس قوه قضائیه گفت: ستاد مبارزه با مواد مخدر در قانون باید به ریاست رئیس جمهور تشکیل شود و به دلیل اهمیت این موضوع باید با حضور ایشان و اعضای اصلی ستاد این جلسات تشکیل شود.

به گزارش خرداد، سیدابراهیم رئیسی در همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: وجود ۱۲ هزار شهید در عرصه مبارزه با مواد مخدر که سلامت خود را برای مبارزه با سوداگران مرگ به خطر انداخته‌اند مورد ستایش است.

وی ادامه داد: مبارزه با مواد مخدر مسأله مهم جهانی است که در کشور ما نیز از مهمترین مسائل به حساب می‌آید که باید به آن توجه شود. در سطح بین‌المللی کنوانسیون‌هایی تصویب شده و در سطح کشور سیاست‌های بالادستی وجود دارد که ضرورت مبارزه با مواد مخدر را نشان می‌دهد. در ستاد مبارزه با مواد مخدر نیز اسنادی تهیه شده مانند سند پیشگیری و درمان، اجتماعی کردن و مشارکت عمومی که قابل تقدیر است و جدی بودن امر مبارزه از پیروزی انقلاب تاکنون مورد اذعان همه دستگاه‌ها قرار دارد.
برچسب ها: رئیسی ، روحانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
پر بحث ترین
خواندنی