امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۵۶۰۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸

کرملین ازبرنامه نشست بین پوتین و بن سلمان در حاشیه نشست گروه ۲۰ خبر داد

خرداد؛سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز- سه‌شنبه- اعلام کرد که رئیس جمهوری این کشور در حاشیه نشست سران گروه ۲۰ در شهر «اوراکا» در ژاپن با ولیعهد سعودی دیدار خواهد کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک،‌ «دیمیتری پسکوف»،‌ سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد که «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه در حاشیه نشست سران گروه ۲۰ در شهر «اوزاکا»ی ژاپن با «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی دیدار خواهد کرد.

پسکوف در پاسخ به پرسش خبرنگاران در این زمینه گفت:‌ «بله برای این دیدار برنامه ریزی می‌شود و یوری اوشاکوف، معاون رئیس جمهور به این موضوع آگاه است و طبق معمول از این برنامه سخن خواهد گفت».

«خالد الفالح»، رئیس هیأت شرکت کننده و وزیر انرژی سعودی در تاریخ ۱۰ ژوئن اعلام کرد که عربستان در ماه اکتبر ۲۰۱۹ منتظر رئیس جمهوری روسیه است.

«سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان سعودی نیز پیش از این، هنگام دیدار از مسکو در اکتبر سال  ۲۰۱۸ از پوتین برای سفر به کشورش دعوت کرده بود.

رواط مسکو- ریاض طی سال جاری و سال گذشته  شاهد تحول چشمگیری بوده و دیدارهای گسترده‌ای بین مقامات دو کشور صورت گرفته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی