امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۵۷۶۴
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶

روسیه درباره نتیجه‌ بخش بودن نشست کمیسیون مشترک برجام ابراز تردید دارد

خرداد؛سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه امروز پنج شنبه اعلام کرد مسکو تردید دارد نشست روز جمعه کمیسیون مشترک برجام در وین در خصوص توافق هسته‌ای ایران بتواند به نتایج جامع مثبتی منجر شود.
روسیه درباره نتیجه‌ بخش بودن نشست کمیسیون مشترک برجام ابراز تردید دارد

به گزارش خرداد، سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه امروز پنج شنبه اعلام کرد مسکو تردید دارد نشست روز جمعه کمیسیون مشترک برجام در وین در خصوص توافق هسته‌ای ایران بتواند به نتایج جامع مثبتی منجر شود.

اخبار سیاسی_ معاون وزیر خارجه روسیه در جمع خبرنگاران اعلام کرد فکر می‌کنم سوالی که پاسخ آن چندان مشخص نیست این است که تا چه حد خواسته‌ها و پیشنهادات مشخص ما از سوی همکارانمان پذیرفته خواهد شد.

ریابکوف افزود: فکر نمی‌کنم درست باشد که بگویم که این نشست منجر به نتایج جامع مثبتی خواهد شد، با این حال از هیچ تلاشی برای دستیابی به آن مضایقه نخواهیم کرد.

ریابکوف پیشتر نیز در خصوص توافق هسته‌ای ایران گفته بود بدون ایجاد یک سازوکار برای جبران خسارات وارده به ایران در نتیجه تحریم‌های آمریکا، آینده برجام مبهم خواهد بود.

این مقام دیپلماتیک روسیه همچنین گفته بود اگر طرف‌های دیگر برجام که از این توافق خارج نشده‌اند بتوانند سازوکاری عملی و موثر را برای جبران خسارات حاصل از تحریم‌های آمریکا علیه ایران طراحی کنند تا سطح قابل‌قبولی از صادرات نفت ایران حفظ شود، به نظرم شانس حفظ این توافق افزایش می‌یابد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی