امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۱۶۱۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷

حضور وزیر خارجه اسرائیل در مسجد شیخ زاید ابوظبی

خرداد؛ رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند وزیر خارجه این رژیم روز گذشته یکشنبه برای شرکت در کنفرانس سازمان ملل درباره محیط زیست به ابوظبی سفر کرده است.

رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند یسرائیل کاتس در سفر به ابوظبی, درباره روند مشترک توسعه روابط اقتصادی بین کشورها با مقامات اماراتی بحث و تبادل نظر کرده است.

کاتس طی سخنانی در مقابل مسجد شیخ زاید، ضمن ابراز خرسندی از حضور در امارات گفت: این سفر نشانه مهم گسترش روابط اسرائیل با کشورهای منطقه است.

سفر کاتس به امارات، دومین سفر یک مقام رسمی کابینه صهیونیستی در یک سال گذشته است. پیش از وی میری ریگو وزیر ورزش رژیم صهیونیستی آبان ماه گذشته به امارات رفت؛ اقدامی که اعتراض مردم امارات را در پی داشت.

دولت امارات در اکتبر سال 2018 به ورزشکاران اسرائیلی اجازه داد تا با پرچم های خود در مسابقات قهرمانی جودو در ابوظبی شرکت کنند.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

برچسب ها: رژیم صهیونیستی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی